Technikum: Informatyczne z e-sportem

Kierunek informatyka z e-sportem to obecnie bardzo pożądany kierunek, który umożliwia zdobycie wykształcenia w zawodzie technik informatyk. Mamy pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy, który pozwala naszym uczniom na rozwijanie umiejętności z zakresu informatyki i e-sportu. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość:

• Wyjazdów na imprezy e-sportowe
  • Nauki myślenia taktycznego
  • Nauki uczciwej rywalizacji i działania w zespole

Klasa ta przeznaczona jest dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z branżą informatyczną. Dzięki naszej szkole uczniowie mogą realizować swoje pasje i zdobywają wiedzę, która stanowi podstawę do dalszej edukacji.

Innowacja pedagogiczna:

Inspiracją do utworzenia klasy e-sportowej jest uatrakcyjnienie zajęć szkolnych poprzez wprowadzenie tematu, który ostatnimi czasy "przykuwa" młodzież do fotela przed komputerem.  Jak grać aby czas poświęcony nie został zmarnowany, aby nie popaść w uzależnienie. Chcemy pokazać jak można zostać zawodowym graczem. Na świecie e- sport traktowany jest na równi ze zwykłym sportem, u nas też, w niedługim czasie do tego dojdzie, czy będziemy gotowi? My tak.

Nie każdy, który próbuje, gra, ćwiczy, staje się mistrzem ale ćwiczyć warto, nie warto zniechęcać- natomiast tak trzeba pokierować młodym człowiekiem aby wykorzystać trening e- sportowy do innych celów, np:

• poprawa komunikacji
  • wykształcenie wewnętrznej motywacji
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • umiejętność nauki na własnych błędach
  • umiejętność logicznego myślenia i analizy
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • wyszkolenie indywidualne i taktyczne
  • świadome auto-zapobieganie uzależnieniom

Realizujemy program KFSE.

Technik informatyk z e-sportem to przyszłościowy kierunek

Prywatne Technikum Informatyczne