Plany Lekcji

ROZKŁAD ZAJĘĆ 1TI - TECHNIKUM INFORMATYCZNE
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   W-F ch Biologia  Chemia SK
2 08:45 - 09:30   W-F ch  SO J. polski SK
3 09:45 - 10:30 J. angielski p./R s. 4 W-F ch WOS J. polski Programowanie gier
4 10:30 - 11:15 Wychowawcza J. niemiecki/j. hiszpański s. 13 (bok) Historia e-sport Programowanie gier
5 11:45 - 12:30 J. angielski p./R s. 4 J. niemiecki/j. hiszpański s. 13 (bok)i Informatyka e-sport  Fizyka
6 12:30 - 13:15 SO Matematyka J. polski Geografia Matematyka
7 13:30 - 14:15 Angielski tech. PP J. angielski p/R s.4 Matematyka  UTK
8 14:15 - 15:00 Historia  PP Witryny Matematyka  
9 15:15 - 16:00    J. polski Witryny UTK  
10 16:00 - 16:45   Plastyka  Witryny Informatyka  

R - rozszerzony

Wychowawca: Ireneusz Miciuła - sala 12

Plan lekcji

Klasa 1TI

ROZKŁAD ZAJĘĆ 1AK - TECHNIKUM
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   Matematyka   W-f dz Matematyka
2 08:45 - 09:30 Matematyka Podstawy proj.  Prace w obiektach AK W-f dz Geografia
3 09:45 - 10:30 Matematyka Proj. obiektów AK PP W-f dz J. niemiecki
4 10:30 - 11:15 J. angielski J. hiszpański J. polski WOS J. niemiecki
5 11:45 - 12:30 Wychowawcza J. hiszpański Chemia J. angielski  J. polski
6 12:30 - 13:15 Biologia PP Chemia J. angielski proj. obiektów AK
7 13:30 - 14:15 Biologia Fizyka Informatyka Rośliny ozdobne proj. obiektów AK
8 14:15 - 15:00 Historia J. polski Plastyka Rośliny ozdobne rośliny ozdobne
9 15:15 - 16:00    J. polski Prace w obiektach AK    rośliny ozdobne
10 16:00 - 16:45      Historia    

Wychowawca: Marzena Rojek - sala 13 (boczne wejście)

Plan lekcji

Klasa 1AK

ROZKŁAD ZAJĘĆ 2TIp - TECHNIKUM INFORMATYCZNE
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45 Witryny PP proj. i montaż lok. sieci  J. polski program. gier
2 08:45 - 09:30 Witryny PP J. polski J. angielski program. gier
3 09:45 - 10:30 SO J. angielski J. niemiecki/ j. włoski J. angielski proj. i montaż lok. sieci
4 10:30 - 11:15 Wychowawcza Matematyka J. niemiecki/j. włoski Matematyka Diagnostyka
5 11:45 - 12:30 e-sport Historia Geografia WOS  Diagnostyka
6 12:30 - 13:15 e-sport Fizyka Geografia Chemia UTK
7 13:30 - 14:15 SO Biologia W-f ch UTK  J. polski
8 14:15 - 15:00 SK  Historia W-f ch Matematyka J. polski
9 15:15 - 16:00 administracja Informatyka W-f ch Matematyka SK
10 16:00 - 16:45 administracja Informatyka      

Wychowawca: Marek Ptak - sala 1

Plan lekcji

Klasa 2TIp

ROZKŁAD ZAJĘĆ 2TAp - ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   J. polski  Historia W-f dz Prace w obiektach AK
2 08:45 - 09:30   J. polski J. angielski W-f dz  Fizyka
3 09:45 - 10:30   PP proj. obiektów AK W-f dz J. angielski
4 10:30 - 11:15 Informatyka PP proj. obiektów AK Wychowawcza J. angielski
5 11:45 - 12:30 Geografia Biologia J. niemiecki Rośliny ozdobne Matematyka
6 12:30 - 13:15 Matematyka Historia J. niemiecki Rośliny ozdobne Matematyka
7 13:30 - 14:15 Prace w obiektach AK Matematyka J. polski WOS Geografia
8 14:15 - 15:00 J. angielski techniczny  Plastyka J. polski Chemia  
9 15:15 - 16:00 Biologia Plastyka    Chemia  
10 16:00 - 16:45          

Wychowawca: Dominika Gapińska - sala 14 (boczne wejście)

Plan lekcji

Klasa 2TAp

ROZKŁAD ZAJĘĆ 2TAg - ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
ROK SZKOLNY 2020/2021

L.p. Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 08:00 - 08:45   J. polski Historia W-f dz Prace w obiektach AK
2 08:45 - 09:30   J. polski J. angielski W-f dz  Prace w obiektach AK
3 09:45 - 10:30   PP proj. obiektów AK W-f dz J. angielski
4 10:30 - 11:15 Informatyka PP proj. obiektów AK Wychowawcza J. angielski
5 11:45 - 12:30 Geografia Biologia J. niemiecki Rośliny ozdobne Matematyka
6 12:30 - 13:15 Matematyka Historia J. niemiecki Rośliny ozdobne Matematyka
7 13:30 - 14:15 Prace w obiektach AK Matematyka J. polski   Geografia
8 14:15 - 15:00 J. angielski techniczny  Plastyka J. polski    
9 15:15 - 16:00  Biologia Plastyka      
10 16:00 - 16:45          

Wychowawca: Dominika Gapińska - sala 14

Plan lekcji

Klasa 2TAg

Copyright © 2018   www.prywatne-technikum.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.