Technik: Geodeta

Zawód geodety jaki można zdobyć podczas nauki w naszym prywatnym technikum, stwarza możliwość wejścia na rynek pracy jako wykwalifikowany inspektor. Zostając geodetą możliwe staje się wykonywanie samodzielnych prac w zakresie geodezji i kartografii. Jeżeli jesteście kandydatami do szkoły średniej i interesują Was takie czynności jak:

• Kierownictwo nad pracami geodezyjnymi i kartograficznymi
  • Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad przebiegiem prac
  • Wykonywanie czynności rzeczoznawcy
  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru
  • Prace techniczne i administracyjne w zakresie rozgraniczania nieruchomości
  • Prace geodezyjne i kartograficzne mające na celu dokonanie wpisu w księgach wieczystych
  • Wykonywanie prac mających na celu zapobieganie zagrożeniom dla zdrowia i życia ludzkiego

Ponadto możecie spodziewać się wykonywania funkcji takich jak miernictwo górnicze, asystowanie przy pracach mierniczych w górnictwie lub również pełnienia roli biegłego sądowego.

Kierunek z przyszłością:

Technik geodeta to kierunek, który zaczyna zyskiwać na popularności wśród młodzieży. Jest to nie tylko gwarancja uzyskania przyszłościowego i pewnego zawodu, ale i możliwość podjęcia interesującej i odpowiedzialnej pracy, która może stawiać rozmaite wyzwania. Nauka na kierunku z całą pewnością nie będzie czasem straconym. Dzięki doświadczonej kadrze nauczycielskiej, zajęcia w szkole oraz zajęcia praktyczne będą niezwykle ciekawe i pozwolą łatwo i na stałe przyswoić wiedzę w zakresie geodezji i nie tylko. Serdecznie zapraszamy kandydatów do prywatnego technikum w Szczecinie.

Pożądane cechy kandydata na kierunku technik geodeta to między innymi:

• samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • cierpliwość
  • wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność logicznego myślenia i analizy
  • spostrzegawczość
  • dociekliwość

Technik geodeta to kierunek pełen satysfakcji

Prywatne Technikum Geodeta
Instytut nauk o polityce i bezpieczeństwie